Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by SMF

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bu sorunun cevaını bulmak için çıldıracaksınız :)

2 posters
YazarMesaj
jevoons
Yönetici
Yönetici
jevoons

Rep Puanı :
Bu sorunun cevaını bulmak için çıldıracaksınız :) Left_bar_bleue500 / 100500 / 100Bu sorunun cevaını bulmak için çıldıracaksınız :) Right_bar_bleue

Bu sorunun cevaını bulmak için çıldıracaksınız :) Empty
MesajKonu: Bu sorunun cevaını bulmak için çıldıracaksınız :)   Bu sorunun cevaını bulmak için çıldıracaksınız :) Icon_minitimeC.tesi Şub. 14 2009, 17:02

işte soru;

Banka'da çalışan bir Türk'e arkadaşı teklif sunuyor. Rusya'da bir banka'da iş olduğunu ve onunda çalışmasını istediğini söylüyor. Bizim Türkün rusçası var ama Rusça alfabe hakkında hiç birşey bilmiyor. Arkadaşına açıklıyor durumu fakat yavaş yavaş öğreneceğini söylüyor.

Neyse adam Rusya'ya gidiyor. Karısı ve çocukları belli bir süre Türkiye'de kalıcak. Daha sonra Rusya'ya gidecekler. Çocukların okullarının tatile girmesini bekliyorlar. Adam yorgun bir iş günün atlattıktan sonra bugünün stresini atayım diyor ve bir gece kulübüne gidiyor. Orada bir kıza takılıyor gözü. Kız hemen adamın yanına geliyor. Konuşuyorlar falan. Kız adamı evine çağırıyor fakat adam yarın işe gideceğini söylüyor. Bunun üzerine kız eline alıyor kağıdı kalemi ve başlıyor bir şeyler yazmaya. Adama veriyor ve dudağından öpüp gidiyor. Adam bakıyor yazılanlardan bir şey anlamıyor. Allah allah diyor ne yazıyor acaba burda. Barmen'e gideyim sorayım diyor. Barmene gidiyor kağıdı gösteriyor.

Adam : Afedersiniz. Şurada ne yazıyor okuyabilir misiniz acaba ?
Barmen : Seni şerefsiz herif. Çabuk çık buradan ve sakın bir daha uğrama.

diyor ve adamı döve döve dışarı çıkartıyor diğer barmenlerle beraber.

Adam olanlara bir anlam veremiyor.

Uzun süredir Rusya'da yaşayan Kaynanasına ve Kayınpederine sormayı planlıyor.

Adam : Babacım afedersin bu kağıtta ne yazıyor, malum okuyamıyorum da.
Baba : Kızımı terkediceksin derhal. O sana lâyık birisi değil. Bu yaptığın düpedüz ahlaksızlık.

diyor ve adamı evden kovuyor.

Adam üzülüyor fakat bu kağıtta ne yazdığını da iyice merak ediyor. Bu arada yediği dayaktan ötürü de doktora gidip kaşındaki dikişlerin alınması gerekiyor.

Doktora gidiyor, dikişlerin alınması sırasında :

Adam : Doktor bey size bir şey sorabilir miyim
Doktor : Tabi ki buyrun.
Adam : Bana şurada ne yazıyor söyleyebilir misiniz diyor.
Doktor : Tamam siz dışarı çıkın ben içeriye gel dediğimde gelin.

Adam anlam veremiyor neden böyle dediğine. Dışarı çıkıyor. Yarım saat, 1 saat, 2 saat derken meraklanıyor içeri giriyor. Bir bakıyor doktor kendini asmış. Allahım diyor nasıl yaaa nasıl olabilir bu. Ne yazıyor bu kağıtta.

Kağıdı alıyor, çalıştığı bankanın kasasının içine koyuyor. Mesai bitiminde evine gidiyor yatıyor. Gece bir telefon sesi. Bankadan arıyorlar. Banka'da soyguna teşebbüs olmuş fakat hiç birşey çalınmamış. Adam hemen kalkıp bankaya gidiyor. Güvenlik kamerası kayıtlarını izlediğinde ise çok büyük bir şokla karşılaşıyor.

Kamera kayıtlarında :

Soyguncular içeri giriyor, Kasayı açıyor. Tam o sırada kağıdı görüyor birisi. Bakıyor kağıda ve herkese bir şeyler söylüyor. Apar topar kaçmaya başlıyorlar. Kaçarkende alarmlar çalmaya başlıyor.

Adam kağıdı alıyor ve isyan ediyor artık. Ne yazıyor bu kağıtta. Nedir bu kadar önemli olan nedir?

Evet şimdi ben size soruyorum Bu kağıtta ne yazıyor ? Çok zor bir soru olduğunu kabul ediyorum. Konunun güzelliği bakımından sorunun cevabını hemen vermiyeceğim. Buyrun bakalım teorilerinizi alalım Wink
omwer94
Moderatör
Moderatör
omwer94

Rep Puanı :
Bu sorunun cevaını bulmak için çıldıracaksınız :) Left_bar_bleue150 / 100150 / 100Bu sorunun cevaını bulmak için çıldıracaksınız :) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Bu sorunun cevaını bulmak için çıldıracaksınız :)   Bu sorunun cevaını bulmak için çıldıracaksınız :) Icon_minitimePaz Şub. 15 2009, 13:01

rusça yazıyo bende anlamıyorum
jevoons
Yönetici
Yönetici
jevoons

Rep Puanı :
Bu sorunun cevaını bulmak için çıldıracaksınız :) Left_bar_bleue500 / 100500 / 100Bu sorunun cevaını bulmak için çıldıracaksınız :) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Bu sorunun cevaını bulmak için çıldıracaksınız :)   Bu sorunun cevaını bulmak için çıldıracaksınız :) Icon_minitimePaz Şub. 15 2009, 14:41

omwer94 demiş ki:
rusça yazıyo bende anlamıyorum

Hehehe güzel yanıt Wink Very Happy

Bu sorunun cevaını bulmak için çıldıracaksınız :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Msn için smileyler
» Zuhal Olcay hayranları için 3 albüm birden - üstelik no rapid